شركت بازرگاني همراهان پيشرو تجارت

شركت بازرگاني همراهان پيشرو تجارت

شركت بازرگاني همراهان پيشرو تجارت

حمل بار هوايي

حمل بار هوايي

روش هاي مختلفي براي حمل و نقل و حمل بار وجود دارد حمل بار هوايي ، حمل بار زميني ، حمل بار دريايي .
همه روش هاي فوق مزيت ها و معايب خاص خودشان دارند در حمل بار به صورت هوايي ، حمل بار به صورت سريع انجام مي شود و كالا به سريع تر به مقصد مي رسد به همين جهت هزينه حمل و نقل بالا مي رود و اينكه هر نوع باري را نمي توان به صورت هوايي حمل كرد و شرايط خاص خودش را دارد .
حمل دريايي براي كالاهايي كه سنگين تر هستند و حجم بالايي دارند به كار مي رود و هزينه كمتري نسبت به حمل بار هوايي دارد در صورتي كه براي رسيدن كالا به مقصد عجله اي نداشته باشيم مي توانيم از حمل دريايي استفاده كنيم در برخي موارد نياز است كه از حمل تركيبي استفاده شود يعني كالا در يك پارت و تنها با يك نوع حمل به مقصد نمي رسد و لازم است كه هم از حمل دريايي و هم از حمل زميني يا همان جاده اي استفاده كنيم . 
شركت بازرگاني همراهان پيشرو تجارت آماده ارائه هرگونه خدمات حمل و نقل مي باشد 
علاوه از اين شركت مي تواند كليه خدمات بازرگاني اعم از ترخيص كالا ، صادرات كالا ، واردات كالا ، خريد از چين و غيره را انجام دهد و همچنين تجارت با سوريه ، تجارت با هند و تجارت با روسيه از جمله تخصص ما مي باشد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حمل و نقل ، حمل بار هوايي ، خدمات بازرگاني ، ترخيص كالا ، صادرات كالا ، واردات كالا ، خريد از چين ، تجارت با سوريه ، تجارت با هند ، تجارت با روسيه،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۸:۲۸ | نویسنده : محمود اشتري | نظرات (0)نظرات (0)

كليه خدمات بازرگاني

خدمات بازرگاني
حمل و نقل بين المللي ، صادرات كالا، واردات كالا ، حمل بار هوايي ، حمل بار زميني ، چارتر كشتي ، خريد از چين ،حمل كانتينري ، حمل بار دريايي ، ترخيص كالا و غيره ... جزء خدماتي است كه شركت بازرگاني همراهان پيشرو تجارت در اختيار مشتريان عزيز قرار مي دهد .


براي صادرات كالا هزينه هايي وجود دارد كه هزينه هاي گمركي گفته مي شود و اين مبلغ شامل تخليه و بارگيري ، انبارداري ، اخذ مداركي از قبيل گواهي ترخيصيه و بهداشت و هزينه هاي THC و هندلينگ كالا مي باشد كه توسط شخص حقيقي و يا حقوقي اخذ مي گردد.


به كالاهايي كه در داخل كشور يا ساير كشورهاي خارجي ساخته و يا فراهم شده است و از راه تجاري به يك كشور ديگر وارد مي گردد واردات كالا گفته مي شود .


به انجام كليه تشريفات گمركي براي واردات كالا و يا صادرات كالا به گمركات كشور را ترخيص كالا گفته مي شود و شخصي كه اين كار را انجام مي دهد ترخيص كار گمرك مي گويند.


شركت بازرگاني همراهان پيشرو تجارت با بيش از 20 سال سابقه در امر حمل و نقل ، حمل بار هوايي ، حمل بار دريايي ، حمل كانتينري ، حمل بار فله قادر است تمام حمل بار مشتريان از صفر تا صد را برعهده بگيرد و با دقت هرچه تمام تر انجام دهد.
 

منبع : پيشرو تجارت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: خدمات بازرگاني ، حمل و نقل ، صادرات كالا ، واردات كالا ، حمل بار هوايي ، چارتر كشتي ، خريد از چين ، حمل كانتينري ، ترخيص كالا ، ترخيص كار گمرك ، بار فله،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۰۲:۲۷:۴۴ | نویسنده : محمود اشتري | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By blogc.ir:.