شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

حمل بار هوایی

حمل بار هوایی

روش های مختلفی برای حمل و نقل و حمل بار وجود دارد حمل بار هوایی ، حمل بار زمینی ، حمل بار دریایی .
همه روش های فوق مزیت ها و معایب خاص خودشان دارند در حمل بار به صورت هوایی ، حمل بار به صورت سریع انجام می شود و کالا به سریع تر به مقصد می رسد به همین جهت هزینه حمل و نقل بالا می رود و اینکه هر نوع باری را نمی توان به صورت هوایی حمل کرد و شرایط خاص خودش را دارد .
حمل دریایی برای کالاهایی که سنگین تر هستند و حجم بالایی دارند به کار می رود و هزینه کمتری نسبت به حمل بار هوایی دارد در صورتی که برای رسیدن کالا به مقصد عجله ای نداشته باشیم می توانیم از حمل دریایی استفاده کنیم در برخی موارد نیاز است که از حمل ترکیبی استفاده شود یعنی کالا در یک پارت و تنها با یک نوع حمل به مقصد نمی رسد و لازم است که هم از حمل دریایی و هم از حمل زمینی یا همان جاده ای استفاده کنیم . 
شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت آماده ارائه هرگونه خدمات حمل و نقل می باشد 
علاوه از این شرکت می تواند کلیه خدمات بازرگانی اعم از ترخیص کالا ، صادرات کالا ، واردات کالا ، خرید از چین و غیره را انجام دهد و همچنین تجارت با سوریه ، تجارت با هند و تجارت با روسیه از جمله تخصص ما می باشد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حمل و نقل ، حمل بار هوایی ، خدمات بازرگانی ، ترخیص کالا ، صادرات کالا ، واردات کالا ، خرید از چین ، تجارت با سوریه ، تجارت با هند ، تجارت با روسیه،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۸:۲۸ | نویسنده : محمود اشتری | نظرات (0)نظرات (0)

کلیه خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی
حمل و نقل بین المللی ، صادرات کالا، واردات کالا ، حمل بار هوایی ، حمل بار زمینی ، چارتر کشتی ، خرید از چین ،حمل کانتینری ، حمل بار دریایی ، ترخیص کالا و غیره ... جزء خدماتی است که شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .


برای صادرات کالا هزینه هایی وجود دارد که هزینه های گمرکی گفته می شود و این مبلغ شامل تخلیه و بارگیری ، انبارداری ، اخذ مدارکی از قبیل گواهی ترخیصیه و بهداشت و هزینه های THC و هندلینگ کالا می باشد که توسط شخص حقیقی و یا حقوقی اخذ می گردد.


به کالاهایی که در داخل کشور یا سایر کشورهای خارجی ساخته و یا فراهم شده است و از راه تجاری به یک کشور دیگر وارد می گردد واردات کالا گفته می شود .


به انجام کلیه تشریفات گمرکی برای واردات کالا و یا صادرات کالا به گمرکات کشور را ترخیص کالا گفته می شود و شخصی که این کار را انجام می دهد ترخیص کار گمرک می گویند.


شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت با بیش از 20 سال سابقه در امر حمل و نقل ، حمل بار هوایی ، حمل بار دریایی ، حمل کانتینری ، حمل بار فله قادر است تمام حمل بار مشتریان از صفر تا صد را برعهده بگیرد و با دقت هرچه تمام تر انجام دهد.
 

منبع : پیشرو تجارت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: خدمات بازرگانی ، حمل و نقل ، صادرات کالا ، واردات کالا ، حمل بار هوایی ، چارتر کشتی ، خرید از چین ، حمل کانتینری ، ترخیص کالا ، ترخیص کار گمرک ، بار فله،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۰۲:۲۷:۴۴ | نویسنده : محمود اشتری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By blogc.ir:.