شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

حمل بار هوایی

حمل بار هوایی

روش های مختلفی برای حمل و نقل و حمل بار وجود دارد حمل بار هوایی ، حمل بار زمینی ، حمل بار دریایی .
همه روش های فوق مزیت ها و معایب خاص خودشان دارند در حمل بار به صورت هوایی ، حمل بار به صورت سریع انجام می شود و کالا به سریع تر به مقصد می رسد به همین جهت هزینه حمل و نقل بالا می رود و اینکه هر نوع باری را نمی توان به صورت هوایی حمل کرد و شرایط خاص خودش را دارد .
حمل دریایی برای کالاهایی که سنگین تر هستند و حجم بالایی دارند به کار می رود و هزینه کمتری نسبت به حمل بار هوایی دارد در صورتی که برای رسیدن کالا به مقصد عجله ای نداشته باشیم می توانیم از حمل دریایی استفاده کنیم در برخی موارد نیاز است که از حمل ترکیبی استفاده شود یعنی کالا در یک پارت و تنها با یک نوع حمل به مقصد نمی رسد و لازم است که هم از حمل دریایی و هم از حمل زمینی یا همان جاده ای استفاده کنیم . 
شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت آماده ارائه هرگونه خدمات حمل و نقل می باشد 
علاوه از این شرکت می تواند کلیه خدمات بازرگانی اعم از ترخیص کالا ، صادرات کالا ، واردات کالا ، خرید از چین و غیره را انجام دهد و همچنین تجارت با سوریه ، تجارت با هند و تجارت با روسیه از جمله تخصص ما می باشد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حمل و نقل ، حمل بار هوایی ، خدمات بازرگانی ، ترخیص کالا ، صادرات کالا ، واردات کالا ، خرید از چین ، تجارت با سوریه ، تجارت با هند ، تجارت با روسیه،


تاریخ : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۸:۲۸ | نویسنده : محمود اشتری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By blogc.ir:.